Meetme23

THEY WROTE ABOUT USV Praze byl otevřen nový butikový ho(s)tel MEET ME 23

ICOT

V pražské Washingtonově ulici byl v nedávných dnech otevřen nový butikový ho(s)tel MEET ME 23, který je možné vnímat nejen jako hostel s hotelovými službami, ale také jako hotel s hostelovou atmosférou. Zároveň nabídne nejmodernější technologie, které lze v hotelovém odvětví nalézt. Hosté budou moci využít služeb virtuálního recepčního či si sami odemknout pokoj pomocí svého smartphonu. V nabídce hotelu bude také 3D tiskárna.

MEET ME 23 je nový designový, butikový ho(s)tel v centru Prahy

tojesenzace.cz

Představte si propojení mezi krásami historické budovy a absolutní modernou s nejnovějšími technologickými vychytávkami. Propojení mezi dokonalými hotelovými službami a uvolněnou a přátelskou hostelovou atmosférou. Kombinace možnosti mít vlastní luxusní apartmán na střeše budovy nebo postel v šestilůžkovém pokoji pro sebe a své přátele. K tomu si ovšem také představte vynikající restauraci s teplými jídly a řadou českých piv! Že to nejde? Teď už ano! Butikový ho(s)tel MEET ME 23, ve Washingtonově ulici, v Praze to dokázal. Místo, které nadchne jak mladé cestovatele toužící po sdílení zážitků s ostatními, tak i páry, které ocení design a chtějí naopak soukromí. MEET ME 23 je zkrátka hostel s hotelovými službami, ale také hotel s hostelovou atmosférou.

Becca from halfhalftravel writes

We recently had the pleasure of being guests at MeetMe23 in the Prague 1 area. MeetMe23 has both boutique elements and modern vibes. It has mostly private rooms, but multi-guest dorm rooms as well. It has personality like a boutique hotel and a cool modern-meets-historic vibe that is attractive to travelers who often look for interesting hotels.

Surfing the planet

surfingtheplanet.cz

Buscando alojamiento para nuestro viaje a Praga nos hemos topado un poco por casualidad con el Hotel Meet Me 23. Aunque el nombre puede parecer bastante común, este hotel ciertamente tiene poco de común y creemos que es uno de los mejores lugares donde dormir en Praga.

Meat Beer: Hrátky s českou kuchyní v centru Prahy

ekonom.ihned.cz

Před rokem vznikl na rohu pražské Washingtonovy ulice a Vrchlického sadů ambiciózní projekt moderního hotelu Meet Me 23. Nabízí širokou škálu ubytování a služeb, od sdílených vícelůžkových pokojů hostelového typu po luxusní apartmány umožňující krátkodobý i dlouhodobý pronájem. Vše s využitím nejmodernějších technologií.

Maso, pivo a hlavně dobré jídlo

ego.ihned.cz

Maso, pivo a hlavně dobré jídlo. Meat Beer se daří být moderní českou restaurací, navíc přihodí štiplavou Asii a Mexiko

Schreiben Sie uns

Washingtonova 1568/23, 110 00 Prag 1, Tschechische Republik

Download mobile application

brush paint